top of page
Search

Forumo žinutės paieškaŠių metų birželio 14 dieną KSI Forumo organizacijų ir padalinių vadovai susitiko patyrinėti Forumo identitetą ir  atrasti žinutę, kuri padėtų teisingai perteikti Forumo  esmę.

 

Daug gyvybės grupėje buvo tyrinėjant Forumo gyvavimo momentus, kuriais nariai didžiavosi. Tai buvo mokymai, kurie nešė pokytį organizacijų veikimui, ir kuriuos dalyviai išskirdavo iš kitų tobulėjimo priemonių. Tai buvo ir „pastogė“  dabartinei viešajai įstaigai, tuomet pilietinei iniciatyvai „Sienos Grupei“, kuri  2021 metais Lietuvoje beveik nesulaukė kitų organizacijų palaikymo. Forumo nariai solidariai rėmė naujai besisteigiančias, bet labai svarbias Lietuvai iniciatyvas, ir tai  buvo įvardinta kaip pasididžiavimo Forumu dalis.  Pasididžiavimą kėlė ir dalijimasis įkvepiančiomis narių patirtimis Marijos radijuje, kurios padėdavo socialinės srities specialistams išlaikyti ugdantį ir gyvą santykį su klientais. Analizuojant Forumo veikimą sukosi žodžiai „drąsiai, jautriai, operatyviai“.

 

Galiausiai dienos pabaigoje atradome žinutę - KSI Forumas yra organizacijų tinklas, jautriai ir drąsiai kuriantis socialinės veiklos kultūrą, kurioje asmuo yra vertingas.

1 view

Comments


bottom of page